Gimnazjum nr1 w Wąbrzeźnie
Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Wolności 11 rejestracja | logowanie | e-mail
loading ...

Plan lekcji 19.03.18


Podsumowanie akcji charytatywnej  - 2018-01-02

Podsumowanie akcji charytatywnej  Czerwone noski- Klown w szpitalu
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy swą pomocą wspierali akcję charytatywną „Czerwone noski- Klown w szpitalu”
Przypomnijmy, że „Czerwone noski Klown” to fundacja, która niesie radość chorym dzieciom. Specjalnie wyszkoleni aktorzy- klowni z czerwonym nosem potrafią szybko wnieść uśmiech do smutnych sal szpitalnych. Regularnie odwiedzają chorych, aby nie czuli się samotni i opuszczeni. Dlatego Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie wraz ze Szkołą Podstawową nr 3 oraz Szkołą Podstawowa nr 2 zorganizowało akcję szycia lalek – klownów, które potem trafiły na akcję charytatywną do szkół.

Najwięcej pieniędzy zabraliśmy podczas Jarmarków świątecznych w Szkole Podstawowej nr 3 , w Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie. Do akcji włączyły się pojedynczy uczniowie z Szkoły Podstawowej w Jarantowicach oraz z Zespołu Szkól Zawodowych w Wąbrzeźnie. Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy 1500,00zł zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na konto fundacji Czerwone Noski Klown.
Dziękujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom za przepięknie wykonane Klowny. Nauczycielom, wychowawcom klas, Samorządowi Uczniowskiemu i wolontariuszom za pomoc w organizacji akcji charytatywnej. Za każdy złożony przez Was Dar Serca, w imieniu Fundacji Czerwone noski Klown w szpitalu i ich podopiecznych serdecznie DZIĘKUJEMY.
Koordynatorzy akcji: Karczewska Małgorzata, Gorczyńska Iwona , Sukowska Małgorzata
W. G.
<< powrót


Warto wiedzieć – informacje dla rodziców


Zasady rezerwacji boisk na kompleksie sportowo – rekreacyjnym „ORLIK” w Wąbrzeźnie

REGULAMIN HALI SPORTOWEJ GIMNAZJUM NR 1 W WĄBRZEŹNIE
© wieslaw gierszewski 2009 - 2017