Gimnazjum nr1 w Wąbrzeźnie
Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Wolności 11 rejestracja | logowanie | e-mail
loading ...

Plan lekcji 19.03.18


Święta ,święta ,święta - 2017-12-22

Święta ,święta ,święta – czas kolędowania….
Zgodnie z tradycją w Gimnazjum im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w czwartek 14 grudnia odbyły się „ drzwi otwarte” czyli konsultacje rodziców z nauczycielami. Oprócz spotkań z nauczycielami mieli oni też okazję obejrzeć przedstawienie pod tytułem „ Przed pierwszą gwiazdką” , przygotowane przez koło kabaretowe pod kierunkiem Pani Jolanty Kaczmarczyk, przy współudziale Małgorzaty Karczewskiej i Wojciecha Góralskiego. Wspaniała, w ocenie widzów, gra aktorska została nagrodzona gromkimi brawami. Było to naprawdę wyjątkowe widowisko.
  W trakcie występów i po nich odbył się kiermasz świąteczny. Rodzice, uczniowie, nauczyciele gimnazjum oraz inni pracownicy szkoły mogli kupić miedzy innymi świąteczne ozdoby, wykonane przez uczniów gimnazjum. Otwarte były także dwie akcje charytatywne „Klown w szpitalu”, gdzie oraz „ Książka dla Darii” zasilić Fundację „ Czerwone noski” i zakupić lalkę – klowna.
W czwartek 22 grudnia odbyły się w naszym gimnazjum wigilijne apele na których Dyrektor gimnazjum Pani Ewa Sajkowska, złożyła wszystkim życzenia zdrowych, radosnych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku . Na zakończenie apelu podsumowano świąteczne konkursy zorganizowane przez Radę Samorządu Uczniowskiego.
Po apelach odbyły się klasowe wigilie. Były prezenty ,życzenia świąteczne, kolędy , a wszystko to przy stołach zastawionych wigilijnymi potrawami.
„Wesołych Świąt!
a z gwiazdką
pod świeczek łuną jasną
życzcie sobie- jak najwięcej
zwykłego ludzkiego szczęścia”
W. G.
<< powrót


Warto wiedzieć – informacje dla rodziców


Zasady rezerwacji boisk na kompleksie sportowo – rekreacyjnym „ORLIK” w Wąbrzeźnie

REGULAMIN HALI SPORTOWEJ GIMNAZJUM NR 1 W WĄBRZEŹNIE
© wieslaw gierszewski 2009 - 2017