Gimnazjum nr1 w Wąbrzeźnie
Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Wolności 11 rejestracja | logowanie | e-mail
loading ...

Plan lekcji 19.03.18


GIMNAZJUM PEŁNE NAUKOWYCH TALENTÓW - 2017-07-03

Rok szkolny 2016/2017 przyniósł naszej szkole ogromne powody do radości, za sprawą laureatów i finalistów najrozmaitszych konkursów wiedzy z różnych przedmiotów. Nie było to dla nas szczególnym zaskoczeniem, jako że zawsze wiedzieliśmy, że uczniów mamy świetnych, a oni swymi osiągnięciami tylko utwierdzają nas w tym przekonaniu.
W wojewódzkim konkursie z fizyki i astronomii laureatem został Jakub Ratajczak z klasy IIIB, a finalistami: Jakub Kuziemski kl. IIIF, Bachir Nasser kl. IIC i Marcin Welter kl. IIC.
Finalistami przedmiotowego konkursu z fizyki zostali Jakub Ratajczak oraz Jakub Kuziemski.
Laureatem konkursu matematycznego Liga Zadaniowa został Marcin Welter.
Kamila Kosela z klasy IIA wywalczyła pierwsze miejsce w wojewódzkim konkursie "Wielcy Polacy".
Jeden z ostatnich nabytków naszego Gimnazjum, który już świetnie rokuje na przyszłość, będący dopiero w pierwszej klasie Bartosz Twardowski, w tym roku szkolnym może się pochwalić dwoma bardzo znaczącymi osiągnięciami: I miejsce w konkursie wiedzy o Mołdawii oraz niedawny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Geologicznym pt. "Barwy Jesieni", w którym zajął I miejsce w półfinale, a w finale w Warszawie popisał się ogromną wiedzą i zajął bardzo wysokie 4 miejsce.
Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć, trzecioklasistom życzymy dalszych sukcesów w nowych szkołach, a na pozostałych liczymy w przyszłym roku i mamy nadzieję, że dostarczą nam jeszcze więcej powodów do dumy.

MS
W. G.
<< powrót


Warto wiedzieć – informacje dla rodziców


Zasady rezerwacji boisk na kompleksie sportowo – rekreacyjnym „ORLIK” w Wąbrzeźnie

REGULAMIN HALI SPORTOWEJ GIMNAZJUM NR 1 W WĄBRZEŹNIE
© wieslaw gierszewski 2009 - 2017