Gimnazjum nr1 w Wąbrzeźnie
Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Wolności 11 rejestracja | logowanie | e-mail
loading ...

Plan lekcji 19.03.18


Laureaci przedmiotowych konkursów na szczeblu wojewódzkim:


Rok szkolny 2015/2016

Miłosz Piórkowski - laureat konkursu przedmiotowego z fizyki
Emilia Kosela - laureatka konkursu przedmiotowego z Chemii
Jarosław Warchulski - laureat konkursu przedmiotowego z fizyki astronomii
Mikołaj Prokop - laureat konkursu przedmiotowego z j.angielskiego

Rok szkolny 2014/2015

Klaudia Zajączkowska - laureatka konkursu przedmiotowego z historii
Emilia Kosela - laureatka konkursu przedmiotowego z geografii

Rok szkolny 2013/2014

Michał Bereza- laureat konkursu przedmiotowego z geografii
Agata Szynkiewicz- laureatka konkursu przedmiotowego z biologii
Julia Wasilewska- laureatka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego
Szymon Welter - laureat konkursu przedmiotowego z fizyki.

Rok szkolny 2012/2013

Maciej Czarnecki - laureat konkursu przedmiotowego z historii
Maja Matuszewska - laureatka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego i geografii
Wiktor Godlewski - laureat konkursu przedmiotowego z biologii i chemii

Rok szkolny 2011/2012

Iwona Górska - laureatka konkursu przedmiotowego z geografii
Łukasz Dachowski - laureat konkursu przedmiotowego z fizyki
Piotr Oskwarek - laureat konkursu przedmiotowego z geografii
Wiktor Godlewski - laureat konkursu przedmiotowego z geografii i biologii

Rok szkolny 2010/2011

Grzegorz Sroka - laureat konkursu przedmiotowego z geografii
Karolina Knitter - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii

Rok szkolny 2009/2010

Kinga Tomasik - laureatka Konkursu Przedmiotowego z geografii
Magdalena Rojek - laureatka Konkursu Przedmiotowego z geografii
Piotr Sumiński - laureat Konkursu Przedmiotowego z geografii
Radosław Wesołowski - laureat Konkursu Przedmiotowego z geografii

Rok szkolny 2008/2009

Ewelina Lenartowska – laureatka konkursu geograficznego
Marta Markowska – laureatka konkursu geograficznego
Anna Oskwarek – laureatka konkursu geograficznego
Aleksandra Urbańska – laureatka konkursu geograficznego
Jan Zieliński – laureat konkursu geograficznego
Sławomir Laskowski - laureat konkursu informatycznego z programowania
Kamil Górski - laureat konkursu informatycznego z programowania

Rok szkolny 2007/2008

Konrad Bejger – laureat konkursu geograficznego
Krystian Kobus – laureat konkursu języka niemieckiego

Rok szkolny 2006/2007

Dorota Janowska – laureatka konkursu geograficznego

Rok szkolny 2005/2006

Dominika Szelążek – laureatka konkursu geograficznego
Joanna Brzóskiewicz – laureatka konkursu geograficznego
Marcela Kowalska – laureatka konkursu geograficznego

Rok szkolny 2004/2005

Sylwia Suszko - laureatka konkursu historycznego
Paweł Becker – laureat konkursu historycznego
Weronika Mazurkiewicz – laureatka konkursu geograficznego
Aleksandra Oskwarek – laureatka konkursu geograficznego

Rok szkolny 2003/2004

Alicja Głowacka – laureatka konkursu polonistycznego
Ewa Piszczatowska – laureatka konkursu języka niemieckiego
Jakub Urbański – laureat konkursu z geograficznego
Marta Walasek – laureatka konkursu z geograficznego

Rok szkolny 2002/2003

Łukasz Wiśniewski - laureat konkursu geograficznego
Dawid Rydzyński – laureat konkursu geograficznego


Warto wiedzieć – informacje dla rodziców


Zasady rezerwacji boisk na kompleksie sportowo – rekreacyjnym „ORLIK” w Wąbrzeźnie

REGULAMIN HALI SPORTOWEJ GIMNAZJUM NR 1 W WĄBRZEŹNIE




© wieslaw gierszewski 2009 - 2017